בעליית הגג הדברים נראים אחרת…

מאת: שלי אוסטרוביאק
טלפון: 050-3755247

חלל בעליית הגג, חולק, עוצב והפך לדירת רווק פרקטית וייחודית. הדירה עוצבה על ידי, על פי דרישות וצרכי הלקוח. הדגש היה על מרחב החלל, חלל פרקטי, צעיר ומרענן.

סלון

הקו העיצובי הוגדר ככפרי עם נגיעות מודרניות, קלילות וגבריות. היות והחלל נמצא בעליית גג, השיפועים והמגבלות בו היו ידועים מראש. האתגר, לנצל את החלל עד תום, אבל עם זאת שירגיש מרווח ולא צפוף.
השיפועים בתקרה ובקירות, נלקחו מראש בחשבון והפכו חלק בלתי נפרד מעיצוב הדירה.

על מנת לשמור על קו צעיר ורענן, נבחרו חומרים רבים וצבעים שונים לחלל. לדירה נבחר ריצוף דמוי בטון באריחים גדולים ובמרחב פוזרו דקורים של אותו הריצוף, המדמים צריבה בבטון. רצפת הבטון יוצרת אווירה צעירה, אך עם זאת קרירה ומנוכרת, לכן נבחרו חומרים נוספים שיחממו את החלל.

מדפים

ניתן לראות איך שילובי העץ נותנים זריקות של חום בחלל ועם זאת נבחרו במינון על מנת לא ליצור עומס. הספות נבחרו גם הם מבד בעל טקסטורה צמרית, על מנת לחמם את האווירה. בנוסף, נגיעות של מתכת פוזרו בדקורציה ושולבו בכסאות הבר על מנת לשמור על המראה מעט תעשייתי וצעיר.

סלון הדירה

מסדרון ובר עם כסאות

חלל הסלון והמטבח משותף, עוצב בקווים נקיים ושומר על אווירה צעירה וחמימה בדירה.
שיפועי התקרה בסלון נוצלו על מנת ליצור נישות גבס א-סימטריות, בשילוב תאורה ועץ, כחלק מעמדת הטלוויזיה. הממירים וכל אמצעי התקשורת הוסתרו בדלתות בתוך הנישה.

נישה לטלויזיה עם תקשורת מוסתרת

ניתן לראות כיצד השיפועים הפכו להיות חלק מיוחד ואפילו הכניסו מימד נוסף לעיצוב הדירה.
גם בתקרת המטבח נוצלו השיפועים על מנת למקם את התאורה בצורה ייחודית, המדגישה ומוסיפה אופי לחלל. בנוסף כל חלונות הבית, תוכננו ועוצבו על פי שיפועי הדירה.

מטבח הדירה

בחלל חדר השינה, רצינו ליצור חלל מרגיע ושקט, שיתן תחושה של סוויטה יוקרתית. נבנה גב מיטה הממשיך לתקרה ומשולב בתאורה. גב המיטה חופה בטפט, המעניק לו דגש ומראה יוקרתי. גם כאן ניתן לראות כי שיפועי התקרה יצרו מראה מעניין ומקורי.
בצידי המיטה ישנם חלונות מאורכים ומשופעים, היוצרים דרמה בחלל.

 

ספוטים

מול המיטה, מוקם קיר הטלוויזיה המחופה בבריקים ועליו תאורה המדגישה את הטקסטורה שלהם. במרווח שבין המיטה, לקיר הטלוויזיה, ממוקם אהיל בטון המוסיף למראה התעשייתי ומתקשר לריצוף.

מסך הטלויזיה

בחדר השינה נוצלו הנישות הנמוכות שנוצרו, כתוצאה ממבנה עליית הגג, לטובת ארון קיר נמוך, שקט המתמזג בחלל.

נישה בגג המשמשת כארון קיר


טלגרם אימייל טוויטר לינקדין פייסבוק וואטסאפ whatsappבניית אתריםקידום אתריםHome design ideas
דילוג לתוכן