רחוקים קרובים – על דברים קטנים שיגרמו לכם להרגיש קרוב לבית, גם מרחוק

מאת: ליטל לי דורון

"HOME IS WHEREVER YOU ARE"

זה משפט נחמד. וכמו כל דבר שמגיע אלינו מאמריקה – הוא בעיקר מציג את עצמו טוב.

הוא קליט, משכנע, קצת רומנטי, נוגע לכולנו ולרגע אנחנו מחייכים חיוך אופטימי ומאמינים לו.

כן הוא משפט נחמד, אבל לא ממש מדויק. נניח שהחלטת לעבור לחו"ל… ארזת את החלומות במזוודה ניפחת את החזה באמביציה ויצאת לדרך. אתה משכיר לך דירה במרכז העיר, עכשיו זה הבית – אני מסכימה. אבל שנינו יודעים טוב מאוד שבערב יום שישי הראשון והגשום שיגיע, אתה תמצא את עצמך בין הממחטות ממרר בבכי על החברים, המשפחה, הכלב וסיר הממולאים של אמא. הכל כל כך רחוק! לעזאזל.

אז מה עושים? הכנתי לכם 4 טיפים מנצחים על דברים שאפשר לעשות במטבח במעט כסף ובקלילות רבה. התוצאה : חיוך גדול וניחוח של בית, גם אם אתם רחוקים. טפו טפו טפו.

את לוחות העץ הללו קניתי ממש במקרה, לא חיפשתי אותם אבל הם קרצו לי מעבר חלון ראווה מואר בתקופת קריסמס קרה. חלקים ופשוטים הם קסמו לי מהמדף השמאלי. כשראיתי את המחיר שלהם (2 יורו) חייכתי חיוך מנצח ורצתי מיד לשלם. היום הם תלויים לי במטבח – דג, פרסת סוס וציטוטים עממיים. בלי עין הרע.

פרסה ודג נגד עין ברע

לוחות עץ

צנצנות בסקאנד לייף
במקום לזרוק את הצנצנת היפה שעד לפני רגע קט הכילה בגאווה כדורי מוצרלה, ניצן לחולל בה מייקאובד ל"גלגול שני" ולא פחות מכובד, הפעם – כצנצנת לתבלינים של אמא. הריחות, הזיכרונות והיופי בלראות כיצד על המדף חיים להם זה לצד זה פפרונצ'ינו וכמון, אורגנו וחוויאג',זעתר ו"מיקס תבלנים לקציצות" ישאיר אותנו עם הרבה נחת בלב ובבטן.

צנצנות תבלינים

לדבר עם הקירות
אבא שלי הוא בן אדם שאוהב לדבר – הרבה ועם כולם. פעם אחת הוא אמר לי "אני יכול לעצור ולדבר עם כל אחד. בין אם זה בני אדם או חפצים – כשעונים לי אני בכלל מבסוט."

ובכן אבא, עם שישה מסמרים, חוט בנאים, מספר אטבים צבעונים (שאפשר תמיד לאסוף מהחצר הפנימית של הבניין) , מעטפה קטנה ואותיות מצוירות או מודפסות, תוכל לנהל שיחה גם עם הקירות. מבטיחה.

אותיות

SHACSHUCASIDE

ENVELOPE

זמן חנוכה

הלוח משתנה ומתקשט לו מדי יום באיחולי תאבון , חג שמח , שבוע טוב ומשפטים שעושים לנו כיף וצבעוני במטבח.

לאכול בוקר צהריים וערב עם החבר'ה
בקשו מהחברים ומהמשפחה לשלוח לכם תמונות שלהם בולסים ונהנים מאיזה פלאפל או סנדוויץ' טוב, לכו לפתח (רגע כשלעצמו הוא מרגש) איספו מסגרות ישנות , או הכינו כאלה מגזירת בריסטול צבעוני. תלו ליד שולחן האוכל ותהנו לכם מארוחה טובה בכל שעה עם מי שבא לכם. בתאבון!

FAMILY


טלגרם אימייל טוויטר לינקדין פייסבוק וואטסאפ whatsappבניית אתריםקידום אתריםHome design ideas
דילוג לתוכן