ריהוט משרדי לבית

מאת: ריהוטק
טלפון: 050-7754315
אתר: r-t.co.il

בחירה מוקפדת ומושכלת של ריהוט משרדי לבית מחייבת הקצאה של זמן ומשאבים על מנת לרכוש ריהוט שימושי נוח, איכותי ובטיחותי.

היות שחלק ניכר מהיום רבים מאתנו מבלים במשרדים, הופכת רכישת הציוד המשרדי למלאכה המחייבת הקפדה יתרה על מספר פרמטרים, גם אם המשרד בבית יש לתת חשיבות עליונה לבחירת ריהוט מתאים למקום ולנו.

משרד ביתי

חשוב להבין, כי באמצעות הריהוט המשרדי אנחנו יוצרים את סביבת העבודה שלנו. אשר על כן קיימת חשיבות עליונה לטיבם ולאיכותם של הרהיטים, לנוחות הגישה אל ציוד, אביזרים וחומרים שונים שאנחנו נדרשים להם במהלך העבודה ובעיקר- אפשרות ישיבה יציבה, שבה הגוף נתמך בנקודות המאפשרות עבודה למשך זמן, תוך כדי אפשרות לשנות תנוחות וזווית ישיבה.

נקודות שחשוב לשים לב אליהן, בבחירת ריהוט משרדי

1. הקפידו על ריהוט שיאפשר תנועה חופשית במקום העבודה, אפשרות להנגיש ולזמן באופן חופשי ונוח את הציוד ואת החומרים הנדרשים לעבודה שוטפת.

2. חשוב לרכוש כיסא ארגונומי שיאפשר ישיבה נוחה וממושכת. רצוי שהכיסא יהיה בעל מנגנוני כוונון פניאומטיים, שיאפשרו שינוי זווית, לרבות הטיית המושב בזווית; מרופד בבד נושם, שניתן לניקוי בקלות.

3. חשוב שהריהוט יהיה פונקציונאלי ומעוצב, כדי שכל מי שיפקדו את המשרד גם כאשר הוא נמצא בבית, יתרשמו מטיבו, מאיכותו ומעיצובו, כמאפיינים של סדר, ניקיון ויוקרה.

4. חשוב לרכוש ריהוט משרדי הכולל פתרונות אחסון נוחים ( מגירות, מדפים, כוונות, ספריות ועוד).

5. רצוי להקפיד גם על התאורה: תאורה פלורסנטית בהירה וחיוורת יוצרת אווירה קרה. אם אתם רוצים שהמשרד ישדר חמימות ויהיה נעים לשהות בו– רצוי לשלב בו מגוון סוגים של גופי תאורה.

6. חשוב להתאים את השולחן לפרופיל השימוש העיקרי של מי שעובד עליו. חשיבות עליונה יש לבחירת שולחן ארגונומי למי שעובדים במחשב במשך רוב שעות העבודה. שולחנות וכיסאות ארגונומיים מפחיתים באופן משמעותי פגיעה מצטברת בגוף.

7. אם אתם מתכוונים לרכוש שולחן לחדר ישיבות הקפידו כי הוא יהיה- עגול, מלבני או אליפטי- בעל חורים שיאפשרו העברת כבלים וחוטי חשמל הנדרשים בשימוש מחשבים ניידים, לצורך מצגות ועוד.

8. חשוב שפתרונות האחסון השונים יהיו עם מנגנוני נעילה שיהוו ערובה לשמירת החיסיון והפרטיים הנדרשים.

9. חשוב שהריהוט יהיה שימושי ומעוצב. אם המשרד שלכם מרבה לארח אנשים, חשוב לייעד ולייחד להם פינת המתנה נוחה ומכובדת, אשר בה יוכלו לשהות ברווחה לפני פגישה או בשעת המתנה למי שהם מלווים אותו.

10. מן הסתם, כמשוער, התקציב אינו בלתי מוגבל, לכן כדאי לתכנן אותו בקפידה תוך עריכת סדר קדימויות ודירוג פריטי ריהוט על פי חשיבותם למשרד. אל תוותרו על מה שלא ניתן לתאר עבודה משרד תקינה ושוטפת בלעדיו.

לסיכום, רכישת ריהוט משרדי דורשת מחשבה תחילה, לצד תכנון והכנה לקראת רכישה מתאימה לאזור העבודה שלנו. אין זה משנה היכן ממוקם המשרד שלנו, משנה הריהוט בו, לנוחות, לאווירה, לתדמית להצלחה.


טלגרם אימייל טוויטר לינקדין פייסבוק וואטסאפ whatsappבניית אתריםקידום אתריםHome design ideas
דילוג לתוכן