שיפוץ דירה במרכז הארץ

מאת: SHARE סטודיו לעיצוב פנים

הדירה עוצבה עבור זוג בשנות ה-50 לחייו. זוג בעל רוח צעירה שביקש לעצב את הבית באופן שיעניק לו מקום מפלט נעים ושקט. הרעיון העיצובי, יצירת חלל מנימליסטי בעל קווים נקיים.

לבעלת הדירה היה רצון למרפסת או גינה, ומאחר ואין להם כזו החלטנו ליצור פינת ישיבה בתוך הבית שתעניק תחושה של חוץ.

לפינת הישיבה הזמנו ספסל שעוצב ותוכנן בדיוק לפינה זו מ"שוורץ אומנות בעץ" . הספסל רופד בבד רקום וצבעוני על מנת לתת תחושה אביבית של מרפסת, כסאות הקש, הצמחייה וצבעי העץ יוצרים ביחד תחושה של פינת חוץ.

בנוסף מיקמנו את הפינה בצמוד לויטרינה  גדולה, שעליה נתלו וילונות גלילה בעלי שקיפות קלה, על מנת להכניס את החוץ פנימה.


סלון- קיר הטלוויזיה נצבע בצבע כהה על מנת לתת דגש לקיר המרכזי.

נעשה שימוש במדפי פורניר אלון מבוקע "שוורץ אומנות בעץ". מדפים ארוכים הנותנים דגש לקו האופקי, נותנים אווירה מודרנית ופתוחה. נברשת מרובת קנים הנותנת דגש ונקודת מרכז לסלון ולפינת האוכל (בפינת האוכל שנדליר מאותה סידרה, קטן יותר).


סלון עור, בעל קווים נקיים ומודרנים, התואם לאווירה של הבית, כורסת בד המוסיפה אופי וצבע לחלל. שניהם נקנו מ"אסף" בדיזיין סנטר.
במטבח שמרנו על אותם קווים אופקיים בקלפות ארוכות ורחבות היוצרות מראה מרווח ופתוח.

בחרנו במטבח פורמייקה שמנת המדמה צביעה מחוספסת על מנת לתת לו אופי, אך בכל זאת לשמור עליו בהיר, מזמין וליצור תחושה של גודל.  יצרנו פינת בר עם משטח עץ אלון מבוקע המכניס חמימות לחלל והדגשנו אותו בעזרת מראה מרשימה ומאורכת. המטבח הוזמן גם הוא מ"שוורץ אומנות בעץ".
את הפיניש והדגש האחרון נותן הקרניז, המדגיש את החיבור בין הקיר לתקרה ויוצר מראה של תקרה גבוהה יותר ונותן דגש לצבעים.

בחדר של הילדה בת ה20, נתנו דגש לקיר המיטה באמצעות טפט עיתון , יפה ומודרני המכניס קריצה של הומור לחלל, שידת איפור ומראה במראה נסיכתית, שנדליר קריסטליים המשלים את המראה והכנסת צבע קיר פיץ המוסיף אופי לחלל החדר.

צילום: יהודה אוסטרוביאק


טלגרם אימייל טוויטר לינקדין פייסבוק וואטסאפ whatsappבניית אתריםקידום אתריםHome design ideas
דילוג לתוכן